Ironing Man xtd 2016

NB: Litt lengre svømmetrassé enn tidligere år

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sammenlagt:

1 Svein Ole Fragaat 1.15.30  1344

2 Alexander Eide 1.17.08  1346

3 Stijn van de Velde 1.18.25  1352

4 Asbjørn Moen 1.19.56   1338

5 Andrew Fiamingo 1.20.10  1341

6 Tor Erik Dahl 1.20.56  1346

7 Frode Ugland 1.21.09  1344

8 Claus Dalvang 1.22.39  1346

9 Jørgen Johannessen 1.23.21  1350

10 Jo Gravås 1.23.33  1346

11 John Sundt 1.24.49  1344

12 Roger Rønning 1.25.44  1346

13 Frank Vidar Nilsen 1.26.04  1346

14 Johnny Kjønås 1.29.15  1344

15 Hans Petter Bøe Rebo 1.29.27  1338

16 Stian Barkbu Nilsen 1.30.24  1346

17 Simon Martinsen 1.30.28  1346

18 Thor Audun Saga 1.30.35  1344

19 Knut Espeland 1.33.00  1344

20 Stig Brox 1.34.42  1344

20 Lars Erik Myhre 1.34.42  1346

22 Kim Østberg Larsen 1.36.56  1346

23 Per Ivar Kjølnes 1.45.13 1448

24 Karl Craemer Tønsberg-Nes 1.50.17  1344

25 Nils Johan Dahl 2.00.10  1346

26 Bjørn Terje Bratt 2.08.44  1349

Egen klasse: Charlotte Knudsen 1.19.53  0451

DNS Tormod Flaten Johnsen

Svømming:

1 Bjørn Terje Bratt 8.58

2 John Sundt 9.09

3 Stijn van de Velde 9.15

3 Jørgen Johannessen 9.15

3 Jo Gravås 9.15

6 Frank Vidar Nilsen 9.23

7 Svein Ole Fragaat 9.35

8 Alexander Eide 9.40

9 Roger Rønning 9.49

10 Tor Erik Dahl 10.23

11 Claus Dalvang 10.42

12 Frode Ugland 10.49

13 Hans Petter Bøe Rebo 10.53

14 Andrew Fiamingo 11.03

15 Lars Erik Myhre 11.13

16 Johnny Kjønås 11.18

16 Stig Brox 11.18

16 Kim Østberg Larsen 11.18

19 Asbjørn Moen 11.43

20 Stian Barkbu Nilsen 11.56

21 Karl Craemer Tønsberg-Nes 12.33

22 Simon Martinsen 13.16

23 Thor Audun Saga 13.31

24 Knut Espeland 15.46

25 Per Ivar Kjølnes 16.34

26 Nils Johan Dahl 19.02

Egen klasse: Charlotte Knudsen 10.15

Sykling:

1 Svein Ole Fragaat 45.30

2 Alexander Eide 46.21

3 Asbjørn Moen 47.31

4 Frode Ugland 47.54

5 Andrew Fiamingo 48.09

6 Tor Erik Dahl 48.59

7 Stijn van de Velde 49.25

8 Jo Gravås 50.03

9 Thor Audun Saga 50.32

10 Claus Dalvang 50.53

11 John Sundt 50.55

12 Simon Martinsen 52.53

13 Frank Vidar Nilsen 52.58

14 Jørgen Johannessen 53.04

15 Johnny Kjønås 53.15

16 Hans Petter Bøe Rebo 53.37

17 Knut Espeland 53.59

18 Stian Barkbu Nilsen 54.13

19 Roger Rønning 54.30

20 Stig Brox 56.31

21 Lars Erik Myhre 59.58

22 Kim Østberg Larsen 1.00.07

23 Per Ivar Kjølnes 1.01.37

24 Bjørn Terje Bratt 1.02.46

25 Karl Craemer Tønsberg-Nes 1.10.26

26 Nils Johan Dahl 1.13.55

Egen klasse: Charlotte Knudsen 48.39

Løping:

1 Stijn van de Velde 19.45

2 Svein Ole Fragaat 20.25

3 Asbjørn Moen 20.42

4 Andrew Fiamingo 20.58

5 Jørgen Johannessen 21.02

6 Claus Dalvang 21.04

7 Alexander Eide 21.07

8 Roger Rønning 21.25

9 Tor Erik Dahl 21.34

10 Frode Ugland 22.16

11 Knut Espeland 23.15

12 Lars Erik Myhre 23.31

13 Frank Vidar Nilsen 23.43

14 Stian Barkbu Nilsen 24.15

14 Jo Gravås 24.15

16 Simon Martinsen 24.19

17 Johnny Kjønås 24.42

18 John Sundt 24.45

19 Hans Petter Bøe Rebo 24.57

20 Kim Østberg Larsen 25.31

21 Thor Audun Saga 26.32

22 Stig Brox 26.53

23 Per Ivar Kjølnes 27.02

24 Nils Johan Dahl 27.13

25 Karl Craemer Tønsberg-Nes 27.18

26 Bjørn Terje Bratt 57.00

Egen klasse: Charlotte Knudsen 20.59

Best til å stelle hjemme:

Hans Petter Rebo, 1346

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now