Triathlon XTD 2015

 

Sammenlagt:

 

1.. Håvard F. Olden 01:10:47

2. Svein Ole Fragåt 01:15:50

3. Alexander Eide 01:16:30

4. Stijn Van de Velde 01:18:54

5. Håvard Nordgård 01:19:45

6. Martin Skilbrei 01:19:52

7. Anders Aspelund 01:20:05

8. Charlotte Knudsen 01:20:25

9. Frode Ugland 01:20:55

10. Tor Erik Dahl 01:21:39

11. Roger Rønning 01:23:30

12. Tormod F. Johnsen 01:23:59

13. Frank Nilsen 01:24:21

14. Emil Hjemli Borgersen 01:25:32

15. Johnny Kjønås 01:26:11

16. Andreas Rom 01:26:27

17. Jo Gravås 01:26:40

18. Roger Aarmo 01:26:50

19. Asbjørn Moen 01:27:57

20. Knut Espeland 01:29:34

21. Hans Petter Rebo 01:30:11

22. Simon N. Martinsen 01:31:04

23. Stian Barkbu 01:32:43

24. Stig Brox 01:33:04

25. John Sundt 01:33:04

26. Thor Audun Saga 01:34:27

27. Lars Erik Myhre 01:35:58

28. Thomas Dubourcq 01:39:18

29. Kim Østberg Larsen 01:45:37

30. Karl Tønsberg-Nes 01:50:27

31. Nils Johan Dahl 01:54:29

32. Terje Hegge 01:59:51

33.  Mikael Storsjö 02:17:40

Claus Fibiger DNF

 

 

Svømming:

 

Martin Skilbrei 07:16

John Sundt 07:37

Jo Gravås 07:50

Stijn Van de Velde 07:55

Håvard F. Olden 07:57

Svein Ole Fragåt 08:21

Roger Rønning 08:42

Claus Fibiger 08:50

Alexander Eide 08:56

Charlotte Knudsen 09:08

Frank Nilsen 09:14

Frode Ugland 09:20

Anders Aspelund 09:23

Andreas Rom 09:29

Håvard Nordgård 09:29

Hans Petter Rebo 09:44

Lars Erik Myhre 09:45

Emil Hjemli Borgersen 09:45

Tormod F. Johnsen 09:53

Johnny Kjønås 09:54

Tor Erik Dahl 09:54

Roger Aarmo 10:05

Stian Barkbu 10:20

Stig Brox 10:47

Kim Østberg Larsen 11:10

Karl Tønsberg-Nes 11:12

Simon N. Martinsen 11:25

Thomas Dubourcq 11:33

Thor Audun Saga 11:57

Asbjørn Moen 12:13

Knut Espeland 13:22

Mikael Storsjö 14:28

Nils Johan Dahl 15:29

Terje Hegge 16:08

 

Sykling:

 

Håvard F. Olden 00:43:55

Alexander Eide 00:45:52

Svein Ole Fragåt 00:46:45

Håvard Nordgård 00:48:20

Anders Aspelund 00:48:27

Claus Fibiger 00:48:28

Frode Ugland 00:49:19

Stijn Van de Velde 00:49:32

Charlotte Knudsen 00:50:21

Tor Erik Dahl 00:50:35

Tormod F. Johnsen 00:51:16

Martin Skilbrei 00:52:11

Roger Rønning 00:52:38

Frank Nilsen 00:52:39

Asbjørn Moen 00:53:29

Knut Espeland 00:53:55

Stian Barkbu 00:54:11

Johnny Kjønås 00:54:13

Jo Gravås 00:54:15

Emil Hjemli Borgersen 00:54:25

Roger Aarmo 00:54:27

Hans Petter Rebo 00:54:46

Thor Audun Saga 00:55:25

Simon N. Martinsen 00:55:41

Andreas Rom 00:56:28

Stig Brox 00:57:07

John Sundt 01:01:10

Thomas Dubourcq 01:01:13

Lars Erik Myhre 01:02:41

Kim Østberg Larsen 01:05:13

Terje Hegge 01:09:12

Karl Tønsberg-Nes 01:12:41

Nils Johan Dahl 01:12:56

Mikael Storsjö 01:32:25

 

Løping:

 

Håvard F. Olden 00:18:55

Martin Skilbrei 00:20:25

Andreas Rom 00:20:30

Svein Ole Fragåt 00:20:44

Charlotte Knudsen 00:20:56

Tor Erik Dahl 00:21:10

Emil Hjemli Borgersen 00:21:22

Stijn Van de Velde 00:21:27

Alexander Eide 00:21:42

Håvard Nordgård 00:21:56

Claus Fibiger 00:21:57

Johnny Kjønås 00:22:04

Roger Rønning 00:22:10

Anders Aspelund 00:22:15

Asbjørn Moen 00:22:15

Frode Ugland 00:22:16

Knut Espeland 00:22:17

Roger Aarmo 00:22:18

Frank Nilsen 00:22:28

Tormod F. Johnsen 00:22:50

Lars Erik Myhre 00:23:32

Simon N. Martinsen 00:23:58

John Sundt 00:24:17

Jo Gravås 00:24:35

Stig Brox 00:25:10

Hans Petter Rebo 00:25:41

Nils Johan Dahl 00:26:04

Thomas Dubourcq 00:26:32

Karl Tønsberg-Nes 00:26:34

Thor Audun Saga 00:27:05

Stian Barkbu 00:28:12

Kim Østberg Larsen 00:29:14

Mikael Storsjö 00:30:47

Terje Hegge 00:34:31

 

Best til å stelle hjemme:

Ingen ble kåret. En høyst irregulær bankett på Bekkestuene ble avholdt.

 

 

 

 

 

 

 

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now